Volné pracovní místo  Asistent/-ka obchodního manažera

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Podporovat manažera v oblasti administrativy, marketingu, obchodu a logistiky
Pečovat o marketing firmy (zvýšit povědomí veřejnosti o službách a produktech)
Budovat konexe a nové sítě kontaktů
Podporovat oddělení nákupu
Připravovat podklady pro výběrová řízení
Administrace příjmu a výdajů
Další administrativní úkoly a související administrativa

Požadujeme

Máte již praxi v administrativě, ideálně i projektovém řízení a hledáte stabilní práci v menší firmě? K obchodnímu manažerovi hledáme pravou ruku pro řízení technických zakázek. Technické vzdělání, znalosti z oblasti obchodu a marketingu výhodou. Mzda 25-45 tis. čistého, prémie, zaškolení.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší stabilní společnosti
Práci na hlavní pracovní poměr
Mzda 25-45 tis. čistého dle zkušeností
13. plat
Penzijní připojištění
Služební mobilní telefon
Vzdělávání a rozvoj
Zvyšování kvalifikace
Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO KANCELÁŘSKÁ POZICE? SPOJTE SE S NÁMI A DOZVÍTE SE VÍCE.